купить безмотыльные мормышки

3 Способи. Пошук Риби Взимку. Облов, Підводна Камера, Ехолот

На мою думку, найголовніше в безмотильной риболовлі – це успішний пошук риби. Причому як взимку так і влітку. Коли риба знайдена, тоді вже можна підбирати мормишкі і проводки. І з великою часткою ймовірності, ви підберіть ключик і будете з уловом. Якщо ж риби в лунці або навіть поблизу немає, то ніякі хитрі прийоми і танці з бубном вам не допоможуть.

Буримо, обловлюваемо, йдемо далі …

Найдавніший і найскладніший спосіб пошуку риби – це «сліпий» облов лунок. Причому можна бурити свої, або обробляти старі.

І облов, облов, облов …

Перевага даного методу, очевидно – він не вимагає грошей на допоміжні технічні засоби. Ви просто йдете по лунках, опускаєте безмотилку, обловлюваете кожну (причому треба зробити мінімум 3-4 проводки), і якщо руху немає – йдете до наступної лунки.
Звідси випливає колосальний недолік – дуже багато часу витрачається на порожнє сидіння нвд лункою. А якщо навіть в лунці є плотва або окунь, але сьогодні вони вважають за краще не уралку з жовтим бісером, а, наприклад, чортик або креветку латунною кулькою?

Тобто по хорошому в кожній лунці потрібно зробити 3-4 проводки декількома безмотилкамі по порядку, щоб переконатися що риби тут немає.

Втрата часу колосальна! А, нагадаю – «зимовий день короткий» …

Підводна камера і безмотилка

Сучасні методи пошуку риби передбачають використання гаджетів – підводної камери або ехолота.
Камера дає більш інформативну картину того, що відбувається в лунці.

Подводные съемки эндоскопом в прозрачной воде. Подводная камера для поиска рыбы за копейкиПодводные съемки эндоскопом в прозрачной воде. Подводная камера для поиска рыбы за копейки

Ви відразу бачите:

  • чи є в лунці риба
  • яка саме
  • її розмір
  • її активність
  • в яких горизонтах води вона знаходиться.

Знайшли в камеру рибу – підбираємо ключик! Пусто – йдемо далі.

Однак у камери є недолік. Швидкість пошуку обмежена розмотуванням і змотуванням дроту. Адже камеру потрібно опустити на саме дно. Особливо втрата часу відчувається на глибинах більше 3-4 метра.

Пошук риби взимку ехолотом

У цьому сенсі ехолот набагато швидше . Ви опускаєте датчик в лунку і відразу бачите є там риба чи ні! В незалежності від глибини.

Звичайно для того щоб читати дані з ехолота потрібно мати хоч якийсь досвід. Але зате коли ви навчитеся цьому, пошук риби стане максимально ефективним.

Однак і ехолот має недолік – іноді він дає неправдиву інформацію. Наприклад гарний шар може виявитися не зграєю гарной пліткі, а щільним косяком малька. Або й зовсім – розлогим затопленим деревом. Я це говорю не від ліхтаря, а з власного досвіду)) Було таке пару раз – світиш ехолотом і там стоїть шикарний шар, опускаєш приманку, робиш десяток проводок – нуль реакції. Знову дивишся ехом – варто! Опускаєш камеру, а там або корч, або реально мальок. Дуже прикро))

Так що у вас є вибір – інформативність камери або швидкість ехолота.

Особисто я дивлюся по обставинам і по можливості поєдную. Наприклад швидкий пошук ехолотом показав наявність риби на дні. Я опускаю безмотильную снасть роблю кілька проводок. Якщо клювань немає, я роблю контрольний чек ехолотом. Якщо ехо як і раніше в лунці показує рибу – настає час камери.

І ось тут все встає по своїх місцях. Якщо там дійсно зграя риби «їстівного» розміру можна почати перебір безмотильних мормишок на плітку або окуня і спробувати різні проводки. Якщо ж там корч – біжимо далі.

Ну і звичайно, при лові на гірлянду потрібно використовувати тільки ехолот! Так як при лові стайной білої риби на гірлянду косяки риби активно переміщюються по акваторії і бігати за ними з камерою просто безглуздо. Ви просто не встигне її опустити на глибину 6-8 метрів як косяк зникне.

Как на эхолоте выглядит шикарный СЛОЙ ПЛОТВЫ. Ловля на гирлянду. #shortsКак на эхолоте выглядит шикарный СЛОЙ ПЛОТВЫ. Ловля на гирлянду. #shorts

Але якщо ви ловите на безнасадку і глибина в місці лову 1,5-2 метра, то звичайно ж камера виграє за рахунок інформативності.

Загалом ви зрозуміли – якщо дозволяють фінанси, бажано мати і камеру і ехолот. Якщо ж ви може купити щось одне – то дивіться за своїми умовами.

У будь-якому випадку, пошук риби взимку – це, по суті, базовий скилл безмотильщіка)) Ну не бруднити ж руки прикормкою, насправді ж)))

Всім Ні Хвоста, Ні Луски!)))

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 4.3 / 5. Количество оценок: 9

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Так как вы нашли эту публикацию полезной...

Подписывайтесь на нас в соцсетях!

Сожалеем, что вы поставили низкую оценку!

Позвольте нам стать лучше!

Расскажите, как нам стать лучше?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *