металевий кивок жало 4 для гірлянди

Найкращий Кивок для Гірлянди ЖАЛО 4

Хочу  презентувати оновлений кивок 2022 року для ловлі на гірлянду – кивок ЖАЛО 4.
кивок для гірлянды металлический жало 4 двухконусный найкращий кивок для гірлянди кивок для гірлянды металлический жало 4 двухконусный найкращий кивок для гірлянди
Від кивка Жало 3 (який був в продажу с 2020 по початок 2022 років) він відрізняється пристроєм амортизатора в комлі кивка який покликаний уберегти ківок від поломок і деформації при підсіканнях на жорстких хлистіках, які традиційно використовуються на вудках для лову на гірлянду.
Конкретніше – в Жало 3 амортизатор був платинчатий (рессорного типа).
А від ЖАЛО 1 и 2 відрізниеться тим, що  бланк кивка не проходить усередині пружини.
Взгалі то – це найпроблемнійший вузол ківка і я постійно шукав варіант зробити “ідеальний амортизатор”))
Цо таке ідеальній амортізатор кивка? На мою думку він не повинен впливати на роботу ківка при проводці, але при підсічці він повинен відпрацьовувати без участи бланка кивка і повністю виключати деформацію бланка.
І як наслідок – його поломку. Поломок взагалі-то було небагато, але вони були. Були й деформації. Жало 3 був гарний, але нестабільність доступних мені матеріалів призводила іноді до проблем.
Це мене дуже турбувало.
А ось деяких “майстрів” – не дуже. Мені неодноразово доводилось тримати в руках такі “вироби”. Наприклад, там може стояти пружина такої жорстості, що при підсіканні спочатку гнеться назлом бланк ківка, а вже потім починае відпрацьовувати пружина.
Якшо ж пружина занадто м’яка, а бланк проходить всередені пружини – в решті решт він всеодно зломаеться чи деформується.
Але мені вдалося підібрати ідеальне співвідношення жорскості пружини та керованності кивка.
Крім того, ківок Жало 4 відрізняеться від всіх попередніх інкарнацій тим що,  я вирішив прибрати одне найближче до вудки пропускне кільце. Це тому що амортізующій вузол став коротшим і воно там об’єктивно не потрібне.
кивок жало 4 для гірлянди
Як відпрацьовуе на підсіканні амортизатор кивка Жало 4
Ось так довго і пафосно, але повірте – я дуже задоволений результатом. На мою думку Кивок Жало 4 – найкращий кивок для гірлянди.
Вудка ЧОРНА ГАДЮКА для Ловлі на Гірлянду з Кивком ЖАЛО 4 (під 2,5-9 грам). Огляд 2022 №4Вудка ЧОРНА ГАДЮКА для Ловлі на Гірлянду з Кивком ЖАЛО 4 (під 2,5-9 грам). Огляд 2022 №4

 

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Так как вы нашли эту публикацию полезной...

Подписывайтесь на нас в соцсетях!

Сожалеем, что вы поставили низкую оценку!

Позвольте нам стать лучше!

Расскажите, как нам стать лучше?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *