Ловля на боковой кивок с насадкой и на безмотылку

Бічний Кивок з Насадкою і на Безмотилку

Ловлю на бічній кивок можна розділити на ловлю з насадкою і на безмотилку. Отже – бічний кивок з насадкою і на безмотилку – що краще?

На “мяско” клює завжди!))

При ловлі з насадкою, на мою думку, форма і колір мормишкі мають другорядне значення. Адже по суті мормишка є всього лише засобом доставки насадки під ніс рибі.

Головне в літньої мормишці – це гачок! Він повинен відповідати насадкі і бути досить міцним. Літо – це вам не зима, риба набагато сильніше, та й рослинність присутня.

Безмотилка працює і влітку!

Окунь на безмотылку летом с боковым кивком

Безнасадочних мормишкі по рідкій воді краще використовувати розміру “Середня” або “Велика”. “Малі” приманки риба теж їсть справно, але дрібні гачки не тримають пристойні екземпляри і справа закінчується сходом. Однак, іноді доводиться використовувати такі мормишкі і дуже успішно ловити велику плітку та окуня.

Хоча і в цьому правилі є винятки. Наприклад, Уралка Довга Мала – чудово показала себе при лові карася на поролон цієї весни. Все завдяки досить великому гачку Gamakatsu F31 №12

А ось їх колір і форма так само важливі, як і взимку. Адже при лові на безмотилку ми провокуємо рибу на клювання не тільки грою, а й кольором, і тими коливаннями, які випромінює її тіло при переміщенні в воді. Так що славнозвісний “підбір ключика” на безмотильной риболовлі – наше все.

Ловля на поролон

поролон на мормышке

Ще один цікавий варіант безнасадочних лову на бічній кивок – ловля на мормишку з поролоном. При цьому мормишка може бути як насадкової, так і безмотильной.

Поролон має якесь магічний вплив на рибу і іноді просто творить дива.

Нещодавно я зняв докладне відео про те, як вибрати, пофарбувати і насадити поролон на мормишку. По весні і на початку літа на поролон можна просто шикарно ловити карася, плітку, плоскирку і практично будь-яку рибу в наших водах.

Проводка мормишкі бічним кивком

Пара слів про проведення при ловлі бічним кивком

  • Безмотилкой і/або з поролоном. Якщо взимку ми найчастіше використовуємо високо або середне частотну проводку з невеликою амплітудою, то влітку самої робочої проводкою виявляється плавний підйом від дна до поверхні, або взагалі без коливань, або з ледь помітним тремтінням. Досвідчені ківочнікі пояснюють це тим, що зробити швидку проводку довгою вудкою без збоїв практично неможливо. А при збої гри риба насторожується і відходить від приманки. Однак іноді риба краще реагує на досить активну “тряску” кивком. Завжди треба пробувати різні варіанти проводки.
  • При ловлі ж з насадкою проводка складається з м’якої подачі ласощів рибі. Мормишку просто опускають в точку і або завмирають, або трохи похитують їй. Можна ще повільно піднімати і опускати мормишку над дном. Корисно іноді постукати блешнею по дну піднімаю хмарки каламуті.

Ось коротко і все, що Вам потрібно спочатку знати про лов на бічний кивок з насадкою і на безмотилку.

Всім Ні Хвоста, Ні Луски!)))

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 4

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Так как вы нашли эту публикацию полезной...

Подписывайтесь на нас в соцсетях!

Сожалеем, что вы поставили низкую оценку!

Позвольте нам стать лучше!

Расскажите, как нам стать лучше?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *